Undertale %100 Türkçe Yama

ceviridurumu%100

emegigecenler
Proje Yöneticisi
Şenay Bozkurt
Bora Yüksel

Çevirmenler
Şenay Bozkurt
Bora Yüksel

aciklamalar

Undertale, Toby Fox tarafından yapılmış bir RPG oyunudur. Oyun, canavarlar ve insanların yaşadığı bir dünyada geçmektedir. İnsanlar ve canavarlar arasında bir savaş meydana gelmiş, canavarlar bu savaşı kaybedip bir dağın içine hapsedilmiştir. İnsan olan karakterimiz ise bu dağın içine düşer ve olaylar gelişir. Karakterimiz dağdan kurtulmak için herkesi öldürebilir ya da tatlı dille işini halledebilir.
Undertale, piksel sanatıyla, kelime şakalarıyla, kendine has dövüş teknikleriyle popüler olmuştur. Ayrıca sadece Toby Fox’un kendi bestelediği şarkılarla doludur. Müzikleri de çok sevildiği için Steam’de müzik listesi de ayrı olarak satılmaktadır.
Hazırlanan bu Türkçe çeviride bütün görseller, kelime şakaları çevrilmiştir. Karakter isimlerine gerekli olmadığı sürece müdahale edilmemiştir. Türkçe fontları hazırlanmıştır. Bu oyun için kullanılan çeviri programı hala geliştirilme aşamasındadır. O yüzden sadece **[spoiler]** Flowey’in dövüş sahnesinde **[spoiler]** Türkçe karakterler çıkmamaktadır. Geliştiriciyle görüşmelerimiz sürmektedir. Sorun halledilince çeviri güncellenecektir.

Kurulum Notları:
Linkteki data.win dosyasını Undertale.exe’nin kurulu olduğu klasördeki aynı isimli dosya ile değiştirin. Son sürümle uyumludur (1.001) Orijinal dosyanın yedeğini almayı unutmayın.

Türkçe Yamayı İndir

Tavsiye Ediyoruz

VAMPYR – Türkçe Yama Çalışması

Genel Proje Yöneticisi Evren Aydın Proje Yöneticileri Yusuf Alp Akarsu Muhammet Topcu Editörler Alp Kaan …