Salı , 27 Ocak 2015


Mafia 2 – %100 Türkçe Yama V 2.0

Menü ve Görevler % 100 Altyazılar % 100 Bu yama OyunÇeviri ve BSC tarafından ortak hazırlanmıştır. Çevirmenler Okan ŞEN Tugay KARABAYIR Yücelen GÜNEŞ Türkçe Kodlama ve Setup Kurulum Yücelen GÜNEŞ Desteği için H3rdell ve grubuna teşekkür ederiz. - Türkçe yama argo ve küfürlü konuşmalar içermektedir. 18 yaş altı oyuncular için tavsiye edilmez. - DLC paketi kurulumundan sonra yamayı kurmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde orjinal font boyutu ile oynamak zorunda kalabilirsiniz. - Yama dosyası virüs kontrolünden geçirilmiştir. İndirdikten sonra sizin de virüs taraması yapmanız önerilir. - Bu yama dosyası oyun içinde kullanılan özel isimler ve kalıplar dışındaki metinlerin tamamını Türkçe'ye çevirmektedir. (Oyun menüsü, görev…

Çeviri Durumu

Menü ve Görevler - 100%
Altyazılar - 100%

100%

Tamamlandı

Değerlendirme 4.18 ( 100 Oy Verildi)
100

Menü ve Görevler % 100
Altyazılar % 100

Bu yama OyunÇeviri ve BSC tarafından ortak hazırlanmıştır.

Çevirmenler

Okan ŞEN
Tugay KARABAYIR
Yücelen GÜNEŞ

Türkçe Kodlama ve Setup Kurulum

Yücelen GÜNEŞ

Desteği için H3rdell ve grubuna teşekkür ederiz.

- Türkçe yama argo ve küfürlü konuşmalar içermektedir. 18 yaş altı oyuncular için tavsiye edilmez.

- DLC paketi kurulumundan sonra yamayı kurmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde orjinal font boyutu ile oynamak zorunda kalabilirsiniz.

- Yama dosyası virüs kontrolünden geçirilmiştir. İndirdikten sonra sizin de virüs taraması yapmanız önerilir.

- Bu yama dosyası oyun içinde kullanılan özel isimler ve kalıplar dışındaki metinlerin tamamını Türkçe’ye çevirmektedir. (Oyun menüsü, görev metinleri, oyun içi metinler ve video altyazıları vb.)

- Dosyayı oyunu kurduğunuz dizine yüklemeniz gerekmektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.

Versiyon 2.0

MAFIA II TÜRKÇE TANITIM FİLMİ

Türkçe Yamayı İndir Alternatif Bağlantı