of Etiket Arşivleri

Middle Earth Shadow of Mordor Türkçe Yama Çalışması Başladı

%100 Kontrolleri yapılıyor. Proje Yöneticisi Kerem Koldakoç Çevirmenler Burkay Erdoğan Emirhan Karasu İslam Okan Alp Kürşad Altınyüzük Muhammet Topçu Doğuhan Pala Gerek filmleri gerekse kitapları ile büyük sükse yaratan Yüzüklerin Efendisi serisini bilmeyen yoktur. Yüzüklerin Efendisi dünyasında gecen Shadow of Mordor, oyunceviri farkı ile artık Türkce!

» Daha Fazla Oku

Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama Çalışması Başladı

%100 Kontrolleri Yapılıyor. Proje Yöneticisi Muhammet Topcu Çevirmenler Evren Aydın Gizem Dönmez Muzaffer Toprak Sezer Türlü Şeyma Akkaş Bildiğiniz üzere, hepimizin severek oynadıgı Tomb Raider serisinin son oyunu piyasaya cıktı. Oyunceviri olarak oyunun yerellestirme calısmalarına baslamıs bulunmaktayız.. Çeviri durumu her hafta güncellenecektir.

» Daha Fazla Oku

Layers of Fear %100 Resmi Türkçe yama

%100 Proje Yöneticisi Muhammet Topcu Çevirmenler Gizem Dönmez Muhammet Topcu Türkü Şentürk – Layers of Fear, Türkçe ismiyle Korkunun Katmanları, sizi diken üstünde tutacak psikolojik ve hayal gördüren öğelerle bezenmiş bir korku oyunudur. Yerinde durmayan bir evin içerisinde dolaşırken, çılgın bir ressamın zihninin derinliklerine inip onun bu deliliğinin sırrını keşfedeceksiniz. – Yerelleştirmesini OyunÇeviri’nin üstlendiği oyunu; Steam (PC, Mac, Linux), Xbox …

» Daha Fazla Oku