Cuma , 16 Ocak 2015


Crysis – %100 Türkçe Yama

Menü ve Görevler % 100 Alt yazılar ve Dublaj % 100 Bu yama CRYTEK tarafından hazırlanmıştır. Crytek firması tarafından üretilen ve EA Games Firmasının dağıtımını gerçekleştirdiği, Crysis oyunun orijinal Türkçe sürümünün içerisinden çıkartılarak hazırlanan bu Türkçe yama paketi ile daha önceden ingilizce olarak temin ettiğiniz oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Bu yama Crysis'i % 100 olarak Türkçeleştirmektedir. Bu yamayı yükledikten sonra oyundaki sesler, konuşmalar, yazılar % 100 olarak Türkçe olacaktır. Tek yapmanız gereken rar dosyasından çıkanları C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Game\Localized klasörüne kopyalamak. Bu işlemden sonra oyun tamamen Türkçe olacaktır. Save dosyalarınızda herhangi bir kayıp yaşanmaz. Herkese iyi oyunlar.. [button color="green"…

Çeviri Durumu

Menü ve Görevler - 100%
Altyazılar Dublajlar - 100%

100%

Tamamlandı

Değerlendirme 4.63 ( 16 Oy Verildi)
100

Menü ve Görevler % 100
Alt yazılar ve Dublaj % 100

Bu yama CRYTEK tarafından hazırlanmıştır.

Crytek firması tarafından üretilen ve EA Games Firmasının dağıtımını gerçekleştirdiği, Crysis oyunun orijinal Türkçe sürümünün içerisinden çıkartılarak hazırlanan bu Türkçe yama paketi ile daha önceden ingilizce olarak temin ettiğiniz oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Bu yama Crysis’i % 100 olarak Türkçeleştirmektedir. Bu yamayı yükledikten sonra oyundaki sesler, konuşmalar, yazılar % 100 olarak Türkçe olacaktır. Tek yapmanız gereken rar dosyasından çıkanları C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Game\Localized klasörüne kopyalamak. Bu işlemden sonra oyun tamamen Türkçe olacaktır. Save dosyalarınızda herhangi bir kayıp yaşanmaz.

Herkese iyi oyunlar..

Türkçe Yamayı İndir